1. Skalkuluj.pl
  2. /
  3. Generatory
  4. /
  5. Generator Nicków

Generator Nicków

Ilość liter (3-8):

Jak działa generator nicków?

W odróżnieniu od niektórych tego typu narzędzi nasz generator nicków nie losuje nicku z mocno ograniczonej puli wprowadzonych wcześniej nazw, a generuje je na podstawie zdefiniowanego zbioru znaków (litery alfabetu z pominięciem polskich znaków). Narzędzie zostało zaprojektowane tak, by oprócz samego losowania ciągu znaków, odpowiednio balansowało kolejność spółgłosek i samogłosek, by nicki pomimo losowości nie wyglądały zbyt nienaturalnie.

Zalecamy generowanie nicków nie dłuższych niż 6 znaków. Generator nicków służy głównie do inspiracji. Jeżeli nie masz pomysłów na nick do gry, czy na YouTube, możesz generować w nim rozmaite, losowe propozycje. Jeżeli jakaś propozycja jest ciekawa, ale czegoś jej brakuje, można po prostu się nią zainspirować i stworzyć na jej podstawie coś własnego.


Skalkuluj.pl 2018-2021 | Polityka Prywatności | Kontakt
Ten serwis używa plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.

Dokładamy wszelkich starań, by wszystkie kalkulatory działały w pełni poprawnie i były oparte o aktualne wzory, jednak otrzymane wyniki stanowią wyłącznie rolę informacyjną i nie gwarantujemy ich poprawności.