1. Skalkuluj.pl
  2. /
  3. Generatory
  4. /
  5. Generator Liczb Losowych

Generator Liczb Losowych

Ilość liczb do wygenerowania (1-5000):

Liczba od:
Liczba do:

Generator liczb pozwala na losowanie podanej ilości liczb w określonym przez użytkownika przedziale. Użytkownik może określić, czy chce żeby wylosowane liczby były unikalne (nie powtarzały się) i czy mają być one uporządkowane rosnąco (od najmniejszej do największej).


Na czym polega losowanie liczb?

Odbywa się ono na podstawie wprowadzonych przez użytkownika danych. Ilość liczb do wygenerowania musi zawierać się w przedziale 1-5000, system dopuszcza jedynie liczby całkowite (bez miejsc po przecinku). Jeżeli użytkownik poda wartość po kropce, zostanie ona zaokrąglona w dół do liczby całkowitej. Liczba w pojedyńczym polu nie może mieć więcej niż 6 cyfr. Użytkownik może określić, czy liczby mają by unikalne. Jeżeli zdecyduje się na tę opcje, wówczas ilość liczb do wygenerowania będzie musiała wynosić przynajmniej tyle co
liczba do - liczba od + 1.
Użytkownik może również zaznaczyć sortowanie rosnąco, wyniki ukażą się wtedy w kolejności od najmniejszego, do największego.


Skalkuluj.pl 2018-2022 | Polityka Prywatności | Kontakt
Ten serwis używa plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.

Dokładamy wszelkich starań, by wszystkie kalkulatory działały w pełni poprawnie i były oparte o aktualne wzory, jednak otrzymane wyniki stanowią wyłącznie rolę informacyjną i nie gwarantujemy ich poprawności.