1. Skalkuluj.pl
  2. /
  3. Generatory
  4. /
  5. Generator Haseł

Generator Haseł

Długość hasła (znaki):
Przy generowaniu uwzględnij:


Wygenerowane hasło:
Generator pozwala na generowanie losowych pomysłów na silne i bezpieczne hasła. Użytkownik może samodzielnie określić długoś hasła (sugerujemy minimum 8 znaków) i w razie potrzeby odznaczyć nieinteresujące go opcje, takie jak chociażby uwzględnianie w haśle znaków specjalnych. Dzięki możliwości odznaczania, wygenerowane hasło może być nieco łatwiejsze do zapamiętania lub możliwe do wprowadzenia w serwisach, które blokują wprowadzanie poszczególnych znaków. Należy jednak pamiętać o tym, że im więcej różnego rodzaju kombinacji, zawierających także cyfry, czy znaki specjalne i im dłuższe jest hasło, tym ma ono szanse być mocniejsze, a co za tym idzie trudniejsze do złamania. Hasła generowane przez powyższy program nie są przez nas zapisywane.

Skalkuluj.pl 2018-2021 | Polityka Prywatności | Kontakt
Ten serwis używa plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.

Dokładamy wszelkich starań, by wszystkie kalkulatory działały w pełni poprawnie i były oparte o aktualne wzory, jednak otrzymane wyniki stanowią wyłącznie rolę informacyjną i nie gwarantujemy ich poprawności.